Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uszkodzona sruba antykadżieżowa koła,jak wykręćić

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Uszkodzona sruba antykadżieżowa koła,jak wykręćić

    Mi sie temat podoba :szeroki_usmiech. Ja uzytkujac swojego diesla pilnuje się żeby turbina na zimnym nie dostawał i zawsze jak kończę jazdę czekam 1 min nawet 2 aż się ostudzi :P

  • #2
    Uszkodzona sruba antykadżieżowa koła,jak wykręćić

    Link jak w temacie,jak wykręćić uszkodzoną śrube antykradzieżową koła.Felgi aluminiowe,nie ma mozliwiśći przyspawania normalnej,pewnie będe wiercił,ale moze maćie jakieś inne sposoby.

    Komentarz


    • #3
      Podjedź do jakiś speców, ale bez spawania to może nie być tak prosto.

      >>>moja srebrna kombi strzała<<<

      Komentarz


      • #4
        Na kazdej wiekszej wulkanizacji maja odpowiedni sprzet, 10 zl za srube, bez spawania
        Mi odkrecali 4 bo sie adapter zgubil :x
        Audi 1.8T AVJ

        Silnik smaruje
        Ravenol SSL

        Komentarz


        • #5
          KubaMpakiet, inna sprawa wykręcić śrubę całą, a inna śrubę uszkodzoną.

          >>>moja srebrna kombi strzała<<<

          Komentarz


          • #6
            dokładnie jak jest zjechana to spece to zrobią. Znajomy kiedyś to robił i jak się nie mylę skasowali go coś około 70 zł za taką usługę. Tak czy owak lepiej ją odkręć :wink:
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
            przedstawiam smerfetke

            Komentarz


            • #7
              Tak czy siak, nabijaja takie specjalne rurki na srube, nie ma znaczenia czy jest nowa czy wyjechana, nabijaja na zewnetrzna strone i po temacie...
              Audi 1.8T AVJ

              Silnik smaruje
              Ravenol SSL

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez KubaMpakiet
                Tak czy siak, nabijaja takie specjalne rurki na srube, nie ma znaczenia czy jest nowa czy wyjechana, nabijaja na zewnetrzna strone i po temacie...
                Jak zgubiłem adapter to tak właśnie miałem wykręcane te śruby. 3 poszły gładko, ostatnia była mocniej dokręcona i było z nią trochę więcej zabawy.
                Piter
                tarasik.eu - tarasy i balkony z drewna i kompozytu
                KM i Nm dołożył gregor10

                Komentarz


                • #9
                  bimber20 jeśli masz oryginał skoda to podjedź do wulkanizatora. Czasami mają jakieś adaptery.
                  Kiedyś również kiedyś zgubiłem kluczyk, podjechałem do znajomego i wbił adapter. Śrubę odkręcił pneumatem.
                  Na śrubach oryginalnych jest numer klucza. Zamówiłem klucz z jedną śrubą.

                  Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                  Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                  Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja też kiedyś ukręciłem śrubę w kole- kupiłem w sklepie zestaw wykrętaków, czy jakoś tak się to nazywało ( jak wiertło tylko że nagwintowane w drugą stronę) . Wiercisz dziurkę w pozostałości sruby, zakładasz to ustrojstwo na wiertarkę i wkręcasz w wywiercony otwór jednocześnie wykręcając śrubę.

                    Komentarz


                    • #11
                      Usterka naprawiona,kupiłem wiertło kefaltowe 14,i ladnie dowierciłem do częśći z gwintem,łebek odpad,pozostałość wykręćiłem w palcach.Na przyszłość chyba trzeba mniej doćiągać szpilki.Pozdrawiam.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X